دوره آنلاین انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همواره دغدغه بزرگی برای اساتید دانشگاه های و معلم های زبان انگلیسی بوده است. اساتید زبان همواره در تلاش بوده اند که بهترین و موثرترین روش آموزش زبان را برای کودکان زیر ۱۰ سال پیدا کنند. همانطوری که میدانیم یادگیری کودکان با بزرگسالان کاملا متفادت است و ذهن آنها به شکلی متفاوت ساختار و لغات زبان انگلیسی را فرا میگیرد. ما در لینگویچ با استفاده از جدیدترین و به روزترین روش آموزش زبان به کودکان و با کمک از اساتید برتر دانشگاه های تهران و مقالات اساتید برتر آموزش زبان در جهان، تلاش میکنیم شما را با روش اصولی و درست آموزش زبان انگلیسی کودکان آشنا کنیم.

مشاوره و ثبت نام

دوره آنلاین زبان نوجوانان

دوره آنلاین نوجوانان با کمک روش استفاده شده در مدارس فنلاند طراحی شده است و اساس آن بازی و فعالیت و ایفای نقش است. سن نوجوانی سن بسیار مهمی برای فراگیری مهارت های جدید و بخصوص زبان انگلیسی است. در دوره نوجوان لینگویچ تلاش ما در وهله اول علاقه مند کردن زبان اموز و در مرحله دوم آموزش زبان انگلیسی با جدیدترین روش و متد اصولی است. زبان آموز دز این دوره با فعالیت ها و برنامه های آموزشی متنوعی روبرو میشود و در تمام مدت درگیر زبان انگلیسی میشود.

مشاوره و ثبت نام

دوره آنلاین زبان بزرگسالان (لینگو)

دوره زبان انگلیسی بزرگسال سه روز در هفته برگزار میشود که با روشی متفاوت و جدید به آموزش زبان انگلیسی میپردازد. زبان آموزان در این دوره با جدیدترین و اصولی ترین روش حال حاضر جهان روبرو میشوند. و با کمک پکیج های موضوعی و دسته بندی شده لینگویچ از روند یادگیری زبان انگلیسی خود لذت میبرند. تعداد بسیار زیادی در چند سال اخیر از دوره بزرگسال لینگو استفاده کرده اند که این مهر تاییدی بر اصولی بودن روش لینگو است.

مشاوره و ثبت نام

دوره فشرده زبان بزرگسالان (لینگو+)

بدون شک یکی از بهترین دوره های حال حاضر آموزش زبان انگلیسی در سطح ایران، دوره لینگوپلاس می باشد که برای اولین بار در ایران متفاوت ترین روش را ارائه میکند. در این روش زبان اموز روزانه بیست دقیقه بصوزت کاملا کاربردی به زبان انگلیسی مکالمه میکند و. برنامه مطالعه او به نحوی تنظیم میگردد که گویی خود را در کش.ری انگلیسی زبان میبیند.

مشاوره و ثبت نام